Ezt olvastad már?
Mindennapi

Újfajta villanyszámla érkezhet az MVM-től: mutatjuk, milyen változásra készülj

Szülőség

Ezért van a gyereknek kedvenc szülője – más az oka, mint amire gondolnál

hűs levegő a légkondiból
Édes otthon

Kigyulladhat a klímád, ha így használod: figyelmeztet a katasztrófavédelem

két egymás mellé tolt szék, a háttérben a Balaton naplementekor
Offline

Így randevúzott titokban Szabó Lőrinc Illyés Gyula feleségével a Balatonnál


Testem

Brutális koffeinlöketet adnak ezek a kávétípusok: vigyázz velük szíved érdekében

BERLIN, NÉMETORSZÁG – 2026. május 9.: Egy caffè latte látható 2026. május 9-én Berlinben, Németországban.

Egyes kávéfajták jóval magasabb koffeintartalommal rendelkeznek, mint a megszokott eszpresszó vagy kapucsínó, így erőteljesebb élénkítő hatással bírnak.

Molnár Emília

2026. 07. 17. 07:45

Offline

Egy nő újrafordította az Odüsszeiát – közel 3 ezer év után kiderült, miről szól a mű igazából

Odüsszeusz elveszíti hat társát a Szküllánál, fametszet 1880-ból.

Homérosz epikus költeményét, az Odüsszeiát az idők során rengetegen lefordították – olyan azonban 2017-ben történt először, hogy egy nő tette ezt meg. Emily Wilson fordítását sokan forradalminak tartják, sőt: egyesek szerint most ismerhetjük meg először a verses sorok igazi jelentését.

Kálmán Gábor

2026. 07. 15. 21:00

Napsütötte porta.
Fotó:
Az A Fitness tényleg ilyen csúcsidőben.
Fotó:
Na jó, bevallom, ezen tényleg nevettem.
Fotó:
Sok fiatal jár a terembe, a csajok csinosak, a pasik erősek.
Fotó:
Gépek, súlyok mindenütt!
Fotó:
Nincs kialakítva külön női részleg szőnyegekkel, kis súlyokkal, de itt például van elég hely egy kis fetrengésre.
Fotó:
Ott van Jákob lajtorjája!
Fotó:
Ilyen kihalt az öltöző délután 3-kor. Bezzeg 6-kor! (Arról érthető okoból nem csináltam fényképet)
Fotó:
A terem alaprajza elég különleges, nagyon-nagyon hosszú és keskeny a tér. Ez az öltözőkhöz vezető folyosó.
Fotó:
Szaunarészleg
Fotó:
Törülközőtartó és kuka délután 3-kor...
Fotó:
Tárolók csúcsidőben: a recepción a törülközők kifolynak a tárolóból és nem ürítették azalatt az egy óra alatt, amíg ott voltam. A női öltöző mosdó részlegében a kézszárító papírok töltötték meg a szemetest, szintén nem ürült ki, míg ott voltam.
Fotó:
Ezeket a képeket zárás után készíthették az üzemeltetők.
Fotó:
Kedvenc labdás hasazógépem: próbálja ki, ha van rá lehetősége, szórakoztató, ahogy a labdával a célkeresztet kell dobálni.
Fotó: