Ezt olvastad már?
Mindennapi

Több ezer nyugdíjasnak jár a 118 ezer forintos pluszpénz: indulnak az utalások

Nő áll egy tábla előtt, a feje mellett krétával gondolatbuborék rajzolva.
Offline

Alapműveltségi kvíz a leggyorsabbaknak: sikerül válaszolnod 10 másodperc alatt?

A képen egy kézben tartott pénztárca látható, benne néhány magyar forintos bankjegy. Három tízezer forintos bankjegy és egy húszezer forintos bankjegy. Összesen 50 000 HUF. A háttér fekete. A kép színtelítettségét javították.
Életem

Legális kiskapu: így szerezhetsz extra nyugdíjat

Beltéri felvétel egy elgondolkodó, zavart, ősz hajú, szemüveges idős hölgyről, aki a kezével a fejét támasztva a fizetési csekket nézi, és a magas lakbér miatt bosszús, miközben a konyhaasztalnál ül a laptopja előtt
Életem

Ezrével panaszkodnak a magyarok a rezsiszámlákra – ezzel a szolgáltatással van a legtöbb probléma


Életem

Kétmillió magyar kap értesítést: így változik az átutalás díja, ha itt bankolsz

Biztonságos online fizetés és elektronikus átutalás. Fizessen digitális technológiával! Férfi, aki hitelkártyával és laptopjával jelentkezik be az internetes bankba. Pénzügyi biztonság a csalások, fenyegetések és visszaélések megelőzése érdekében.

A végéhez közeledik az átállás, a Revolut hazai ügyfelei magyar bankszámlaszámot kapnak, és változnak a díjak is.

Suhajda Zoltán

2026. 05. 20. 08:18

Életem

Brutális időjárást hoz 2026 nyara: Magyarországnak a legrosszabb jut

nő vizet önt magára forró időjárás

Az El Niño-hatás kegyetlen nyarat hozhat Magyarországnak idén: a legszerencsétlenebb kombinációra kell felkészülnünk forrósággal, aszállyal együtt.

Dívány ‎

2026. 05. 19. 07:45

Fotó:
Ilyen szetteket találhatunk, ha kölcsönzőben keresgélünk. Kis felárért, ha szükséges, még pocakot is adnak hozzá
így néz ki egy püspökszerkós Mikulás. Mivel ő nem mászkál kéményekben, nem zavarja a botja.
A ruhája amerikai típusú, de a botja püspöki. Mi ugyan már tudjuk, hol van benne a zavar, de ez a szerelés azért simán átmenne a gyerekeknél.
Filcből készült amerikai szett, gyanúsan sportos Mikuláson
Az aukciós oldalakon is jócskán találunk jelmezeket.
A hiperek/szuperek olcsó ajánlatai nem túl meggyőzőek, bár egy jó nagy pocak és sok ajándék még ezen is sokat dobna
Még egy hiperes ajánlat, itt már sapka sincs, csak kapucni. Ezzel nagyon oda kell figyelni, nehogy lecsússzon!
Ezek a Mikulások a nagyobb fiúk szívét dobogtatják meg.