Ezt olvastad már?
Légifelvétel a fémhulladék-telepen zajló fémhulladék-válogatásról
Édes otthon

Megszünteti az ingyenességet a MOHU: júliustól fizetned kell ezért a hulladékért

A hormonrendszert és a magzati fejlődést is károsító anyagot talál a magyar hatóság több műanyag termékben.
Mindennapi

Hány forint lesz a 3 eurós Temu-csomagvám? A NAV tisztázta

Mindennapi

Hiába vettél autópálya-matricát, pótdíjat kaphatsz – figyelmeztet a Magyar Közút

A csapvíz elzárása a fürdőszobában.
Életem

Ivóvízhiány alakulhat ki Pest vármegyében: ezek az érintett települések


Életem

Ezt mentették ki a Metallica budapesti koncertjéről: 1100 magyar lehet hálás érte

Metallica

Meglepő felajánlást tett a Metallica a Budapest Bike Maffia felé, nemcsak az összes, a koncertjeik után megmaradt ételt ajánlották újrahasznosításra, de pénzzel és rajongóik kétkezi munkájával is segítették a rászorulók étkezéséért dolgozó szervezetet.

Gerhát Petra

2026. 06. 21. 16:45

Édes otthon

Kié az utcán álló gyümölcsfa termése? Sokan rosszul tudják a választ

Egy féri almát szed egy gyümölcsfáról

Meglepő lehet, hogy a jogszabályok szerint kit illet a közterületen lévő gyümölcsfák termése, és milyen esetben lehet összeszedni a gyümölcsöt.

Suhajda Zoltán

2026. 06. 15. 15:10

Fotó: Dívány
Na és beszéljük a táskákról is. Voltak, akik a klasszikus feketét választották, mert ezzel nem lehet melléfogni.
A lényeg az egyediség.
Idén sokan gondolták úgy, hogy papucsban vagy szandálban buliznak. Mondjuk így kizárt a színpad előtt tombolás.
Jó ötlet egy kicsit egyedivé tenni az unalmas fekete gumicsizmát.
Nagyon sok zsinóros hátizsákot is láttunk.
Sok neonszínt is láttunk.
Táskákban pedig a metálos színek voltak a nyerők.
Fesztiválozáshoz egy nyári csizma is jó választás lehet.
A zenekaros kiegészítő menő, de csak akkor, ha ismered is az adott zenekart. Szerintünk ő ismeri az Iron Maident.
Hologramos hátizsákkal sem nyúlsz mellé.
Vagy éppen egy pandással. A bakancs pedig jól jön a sárban is.
Minél színesebb, annál jobb. És annál könnyebben találnak meg a haverok a tömegben.
Ha már egyszer megtaláltad a legegyedibb fesztiválruhát, akkor fontos, hogy a cipőd és a táskád is passzoljon hozzá.
Vagy legyen egyedi.
Oxford cipőben is elindulhatsz fesztiválozni, a lényeg, hogy kényelmes legyen.
Ha nem vagy megelégedve a táskáddal helyben vehettél egy újat. A színes 4500 forint, a fehér 3500 forintba került.
De színes táskát otthonról is hozhatsz.
Nagyon sok lánynál volt ilyen pici táska.
Bezzeg a fiúk nem aggódták túl ezt a táska és cipő kérdést, mégis tökéletesen passzolt a ruhájukhoz.
Ha esőt mond az időjárásjelentés, akkor vigyél gumicsizmát is.
Biztos, hogy hasznát fogod venni a sárban.
A szandálok ugyanis hamar feladták. Na meg az egészségügyi sátorban is elmondják minden évben, hogy mennyire fáj az, ha valami felszakítja a lábujjkörmöd.
De az is, ha valami beleáll a talpadba. Mondjuk a fűben feküdni mezítláb a legjobb, ez tény.
Egyébként egy hátizsák tényleg hasznos lehet.
Főleg ha elfér benne egy csomó minden és még vízálló is.
Ebbe egy esőkabát is beleférhet.
Míg mondjuk egy ilyen táskába nem igazán.
Mindenhol csak hátizsákok.
És hátizsákok.
Szerettük a vidámabb darabokat.
Na meg persze a bulisakat is.
Hátizsákban jobban megy a tánc is.
Még a rojtos csizmák sem tűntek el.
Valamiért sok Michael Korrs táskát láttunk a fesztiválon. Pedig nem éppen egy "nem baj ha saras lesz" kategória.
Többen igazi street fashion összeállítással készültek.
A lényeg az, hogy legyen kényelmes a cipő és olyan a táska, amivel fel lehet készülni a hirtelen zivatarra is, aztán meg el lehet csomagolni az esőkabátot és folytatni a bulit.
Az idei Volt fesztiválon eső és kánikula is volt, ezért viszonylag nehézen lehetett kiválasztani a megfelelő lábbelit.
A legtöbben maradtak a sima edzőcipőnél.
De volt, aki bakanccsal vészelte át a fesztivált.
Sokaknál került elő a gumicsizma is.
Visszatért a divatba az övtáska és láttunk felemás cipőt is.