Ezt olvastad már?
három nyúl a mezőn, egy ugrik, kettő ül
Életem

Ismét lecsapott a kung-fu nyúl: a rendőrség figyelmeztetést adott ki

kutát sétáltat egy nő, miközben a kocsijával valamilyen sorban várakozik
Önidő

Visszafordíthatnak a határról, ha erről a dokumentumról megfeledkezel a nyaralásra készülve

Egy nyugdíjas pár válogat a zöldségek és gyümölcsök között a boltban vagy piacon
Életem

Évente 200 ezer forint: erre lesz jó a nyugdíjas SZÉP-kártya

hűs levegő a légkondiból
Mindennapi

Ezért fontos, hogy estére kikapcsold a légkondit: rendszerszintű összeomlást akadályozhat meg


Mindennapi

Meglepő helyre kerülnek traffipaxok – már hétvégén kezdik a mérést

Vízi traffipaxokkal ellenőrizné a rendőrség a Tisza-tavon közlekedőket. A sebességméréseket hajóból, vízről és partról is végezhetik, a szabálytalankodókkal szemben pedig azonnali eljárás indulhat.

Endrész Tímea

2026. 06. 26. 07:45

Mindennapi

Új forintérméket bocsátott ki az MNB: ritka címlet is van köztük

Öt új emlékérmét bocsánatank ki júniusban a Magyar Nemzeti Bank (MNB) 2026-os emlékérme-programjának keretein belül. A darabok között 50 ezer, 30 ezer, 6 ezer és 5 ezer forintos névértékű érmék is szerepelnek, köztük Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyét és Miskolcot bemutató, valamint I. Mátyás aranyforintját idéző változatok.

Endrész Tímea

2026. 06. 25. 18:30

Egy napi étel, a proteinpor feláras, ezt kell inni vacsora helyett.
Fotó:
A napi menü ára 2590-2990 Ft.
Fotó:
Minden kiderül a címkéről. Az jó, hogy a kefír külön van csomagolva, ezért nem ázott el a saláta.
Fotó:
Első ránézésre mirelit zöldségmix.
Fotó:
Úgy tűnik, a gombát elfelejtették. Személy szerint engem nem zavart, mert úgysem szeretem. Viszont a fagyasztott zöldségkeverék a gasztronómia alja.
Fotó:
Klasszikus fogyós kaja, ettől nehéz volt extázisba esni.
Fotó:
A csomagolás sok mindent kibír, de a pékárunál örültem volna, ha megtudom, hogy mi az összetétele.
Fotó:
Ez járt péntekre, a hajdin palacsinta nagyon finom volt, bár én csíkokra vágtam és összekevertem a salátával. A kiviket fogalmam sincs mikor kellett volna enni.
Fotó:
A lencsekrém jó volt, bár szerintem van benne egy csomó felesleges alapanyag. Liszt és margarin nélkül még tisztább lenne, az édesítő pedig megmagyarázhatatlan. Két reggelire elég volt.
Fotó:
Én jobban örültem volna a barna rizsnek, de biztos megvan az oka, hogy fehér került bele.
Fotó:
Leves tojással. Alig van benne kalória.
Fotó:
Aki utálja, az választhat halmentes ételsort is, én szeretem. A hajdinát viszont nem, így maradt a hal ebédre.
Fotó:
Ez lecsó volt csirkével, sokkal jobb volt, mint ahogy kinéz.
Fotó:
Ezek elvileg pirított sonkacsíkok...
Fotó:
...a karfiollevesben.
Fotó:
A képen pont az van, amit lát, és olyan is volt. Az adag nagyon nagy, nem sikerült mind megenni.
Fotó:
Ez pedig klasszikus fogyós uzsonna: csirke és saláta.
Fotó:
Ez nagyon jól sikerült uzsonna volt.
Fotó:
Érmék helyett szelet jutott, és a már nagyon untam a répát. Ennek ellenére jó volt a fűszerezése, csak nehéz megszokni, hogy uzsonnára ilyet eszik az ember.
Fotó: