Sosem hittük volna, hogy korunk egyik legellenszenvesebb celebpárosát éppen az egyik legmeghatározóbb francia divatmárka, a Balmain egyik kampánysorozatán látjuk majd viszont.
Fotó:Balmain
Ahogy a legtöbben, mi is arra számítottunk, hogy a luxuscég Kardashian féltestvérével, a Balmain kifutóján is feltűnt Kendall Jennerrel kívánja népszerűsíteni termékeit.
Fotó:Balmain
De úgy tűnik, hogy az A-listás hírességekkel jó viszonyt ápoló kreatívigazgató, Olivier Rousteing mégis inkább az áprilisi Vogue címlaplányát, Kim Kardashiant és önimádó férjét, Kanye Westet választotta ’Army of Lovers’ néven futó, férfiakat megcélzó kampányához.
Fotó:Balmain
A dailymail.co.uk értesülései szerint a brit GQ magazin szeptemberi kiadásában az „Az év nőjének” megválasztott Kardashian már kora reggel kiírta Twitter oldalára, hogy „BALMAIN”, ami akkora hírnek tűnt, hogy fél órán belül több mint 3000-en osztották meg másokkal.