Ezt olvastad már?
három nyúl a mezőn, egy ugrik, kettő ül
Életem

Ismét lecsapott a kung-fu nyúl: a rendőrség figyelmeztetést adott ki

kutát sétáltat egy nő, miközben a kocsijával valamilyen sorban várakozik
Önidő

Visszafordíthatnak a határról, ha erről a dokumentumról megfeledkezel a nyaralásra készülve

Egy nyugdíjas pár válogat a zöldségek és gyümölcsök között a boltban vagy piacon
Életem

Évente 200 ezer forint: erre lesz jó a nyugdíjas SZÉP-kártya

hűs levegő a légkondiból
Mindennapi

Ezért fontos, hogy estére kikapcsold a légkondit: rendszerszintű összeomlást akadályozhat meg


Mindennapi

Ebben a 9 vármegyében lesz ma enyhébb az idő, mindenhol máshol extrém forróság várható

Egy hőgutától szenvedő fiatal nő otthon a padlón ül egy ventilátor előtt

Bár mától az egész országban harmadfokú hőségriadó van érvényben, 9 vármegyében kicsit enyhébb lesz a forróság, hasonló az elmúlt napokhoz.

Gerhát Petra

2026. 06. 27. 07:45

Mindennapi

Meglepő helyre kerülnek traffipaxok – már hétvégén kezdik a mérést

Vízi traffipaxokkal ellenőrizné a rendőrség a Tisza-tavon közlekedőket. A sebességméréseket hajóból, vízről és partról is végezhetik, a szabálytalankodókkal szemben pedig azonnali eljárás indulhat.

Endrész Tímea

2026. 06. 26. 07:45

A legtöbb chips csomagolása hagy kívánnivalót maga után, most mégis a két legátverősebbet fotóztuk le.
Fotó: Dívány
A Lay's chips zacskójában pont fele-fele arányban van levegő és burgonyaszirom.
Fotó: Dívány
Látja?!
Fotó: Dívány
Az íze egyébként nagyon jó, enyhén pikáns, csípős, jó ropogós.
Fotó: Dívány
A másik nagyon átverős, a Chio ropogtatnivalója.
Fotó: Dívány
Itt is berajzoltuk, hogy meddig van töltve chipsszel.
Fotó: Dívány
Aztán ollóval levágtuk a rajzolt vonal mentén. Hopsz, még akár a vonal alatt is vághattuk volna. A chipsnek elég halovány az íze, adhatja a gyereknek is, egyáltalán nem sós, sőt, a hagyma és a tejföl íz sem nagyon érezhető, de legalább ropog.
Fotó: Dívány
Chio, 150 g, Lay's, 77 g.
Fotó: Dívány
Szemléltetésképpen odatettem egy 1 kilós só dobozát.
Fotó: Dívány
Nos, ebben a kakós dobozban összesen csak 150 g kakaó bújt meg. A vonal mentén elvágtuk, és a feltörő portól jól összecsokoládéztunk mindnet. Jó a rosszban: ha csak egy kanál csokiporra van szüksége, csak az egyik kiszerelést kell megbontania.
Fotó: Dívány
Nem bírta a sok csörgést Nenszike, ő is becsatlakozott és érdeklődéssel figyelte, hogy mennyi átverős csomagolás van. Neki mondjuk abból a szempontból volt az, hogy egyikben sem jutalomfalat volt. Szegény!
Fotó: Dívány
Most ebben mi van? Kinyitnád már végre??
Fotó: Dívány
Persze, ki. De hol van a cappuccino?
Fotó: Dívány
Ízletesnek ígérkező gyümölcsös szelet.
Fotó: Dívány
Csak az a baj, hogy eltűnik a csomagolásban.
Fotó: Dívány
Aztán előkerült és hjaj!
Fotó: Dívány
Na, kapok végre én is valamit?
Fotó: Dívány
Kicsit kevés lett a mandula is.
Fotó: Dívány
Több, mint a fele üres a zacskónak.
Fotó: Dívány
Zabos keksz,
Fotó: Dívány
meg az is az lesz, aki megveszi,
Fotó: Dívány
mert alig van mit megenni. A keksz egyáltalán nem omlós, ízre semmi extra.
Fotó: Dívány
Ugyanez a helyzet a pirított kenyérkockákkal is.
Fotó: Dívány
Igen, jól látja a vonalat!
Fotó: Dívány
Hm, simán elfért volna mág pár kocka a zacskóban, nem?! Az íze roppant fura, túl sok köze nincs a fokhagymához. Nem ízlett.
Fotó: Dívány
Jaj, Micimackó!
Fotó: Dívány
Jaj, kakaó sehol!
Fotó: Dívány
Ne maradjanak ki a joghurtok sem!
Fotó: Dívány
Megtévesztő a doboz mérete, de a joghurt íze méginkább. Szörnyű élmény volt.
Fotó: Dívány
És íme az agyon hájpolt gyümölcsjoghurt.
Fotó: Dívány
Az hagyján, hogy már kibontásnál olyan, mintha valaki leette volna a tetejét, de kanál sem kell hozzá, mert ez inkább ivójoghurt, mint sima. Egyáltalán nem hagyott bennünk mély nyomokat...
Fotó: Dívány
A körözött finom, csak elég kevés.
Fotó: Dívány
MIért nem lehet telerakni a dobozokat, vagy csökkenteni a doboz méretét?!
Fotó: Dívány
Ennek a terméknek is sikerült bekerülnie a körképbe.
Fotó: Dívány
De még mennyire, hogy sikerült!
Fotó: Dívány
Pofátlanság, komolyan. Ami még kiakasztó, a csomagolása alapján simán hiheti mindenki, hogy a tetején a csokibundában, mogyoró darabok vannak. Nos, ezek nem azok, hanem valami felfújt gabona.
Fotó: Dívány
Jó sok benne a tej.
Fotó: Dívány
Jó kevés benne a krémdesszert. Az íze felejthető, külön-külön viszont egészen élvezhető lenne.
Fotó: Dívány
Helló feta!
Fotó: Dívány
Bár a dobozt kitölti, az feltűnt valakinek, hogy fele olyan vékony, mint a csomagolás? Nem, nem, a széle is megvolt amíg meg nem kóstoltuk! Jó az íze, salátába is mehet, vagy csak simán kenyérrel.
Fotó: Dívány
Még egy Pöttyöst kiszúrtunk,
Fotó: Dívány
és szomorúan nyugtáztuk, hogy átverős a csomagolása.
Fotó: Dívány
E láttán meg egyenesen elállt a szavunk...
Fotó: Dívány