Ezt olvastad már?
A képen egy kézben tartott pénztárca látható, benne néhány magyar forintos bankjegy. Három tízezer forintos bankjegy és egy húszezer forintos bankjegy. Összesen 50 000 HUF. A háttér fekete. A kép színtelítettségét javították.
Életem

Máskor érkezik a nyugdíj júliusban, így indokolta az államkincstár

sportbolt
Mindennapi

Bezár a népszerű üzletlánc Magyarországon – más néven nyit ki újra

A hormonrendszert és a magzati fejlődést is károsító anyagot talál a magyar hatóság több műanyag termékben.
Mindennapi

Nem 3 euró valójában a temus vám: többet kell fizetned

Magyar rendőrautó
Mindennapi

Figyelmeztet a rendőrség: ha ilyen bírságról kapsz felszólítást, nem kell befizetned


Mindennapi

Mától jön a változás a nyugdíjakban: tömegeket érint

egy idős nő az asztalnál ülve számolja a kezében tartott papírpénzt

Három fontos változás élesedett ma, 2026. július elsején, mely az özvegyi nyugdíjasokat érinti. A jövőben az élettársaknak és a külön élő házastársaknak kell jobban figyelniük.

Gerhát Petra

2026. 07. 01. 13:36

Önidő

Több tízezres bírság is járhat érte, ha ezzel játszik a gyereked a strandon

Balatoni strand a parton paddal a vízben vízibicklivel

Sokan élvezik a természetes vizek közelségét nyaranta. Legyen szó nagy tavainkról vagy folyópartjainkról, fontos tudni, hogy számos védett állatnak is otthont adnak, többek között kagylóknak is. Bár jól mutatnak otthon a polcon, a védett kagylófajok kiemelése, elpusztítása vagy elhurcolása még abban az esetben is tilos, ha az állat már nem él, és csak a héját vinnénk haza.

Gerhát Petra

2026. 07. 01. 17:30

Kristen Stewart és Robert Pattinson a Twilight Saga: Breaking Dawn bemutatóján Los Angelesben, november 14-én. Stewarton J Mendel ruha és magas sarkak.
Fotó: Northfoto
Stewart koktélruhához vett edzőcipőt november 2-án. A pasik jobban kitettek magukért.
Fotó: Northfoto
Stewart Roberto Cavalli ruhában ment a film londoni premierjére. Magassarkúban kezdte, edzőcipőben végezte (utóbbiról kép a szövegben lévő link alatt).
Fotó: Northfoto
Kristen Stewart szeptember 18-án a Mulberry divatház partiján jelent meg bő kardigánban, alig sminkben, bő pólóban.
Fotó: Northfoto
Hétköznapokon pedig simán így néz ki: koszos cipő, bő cuccok.
Fotó: Northfoto
A Glamour mezítláb (és kar nélkül) tette címlapra a színésznőt.
Fotó: Northfoto
Az Allure magazinba pedig koszos edzőcipőben fényképezték.
Fotó: Northfoto
2008-ban a Jalouse magazin sportzoknit is adott rá. A zoknifétisesek imádhatják ezt a képet.
Fotó: Northfoto
Egy kivétel: a decemberi Glamour címlapján magassarkúban guggol Stewart.
Fotó: Northfoto